June 10, 2023
Uncategorized

2009’a baktığımda 5 göz makyajı favorileri

sekmeleri ile mac stil black yapıyor

Son zamanlarda 2009’un sona ermesi ile biraz nostaljik hissediyorum…

REKLAMCILIK

Bugün, blogville bellek şeridini aşağı doğru gezmek için çok yorucu, pratik olarak kesintisiz Hulu izlemesinden biraz ara verdim. Bu beş göz makyaj ürününün herhangi bir türünü aklınızda tutuyor musunuz? Onlar yılın favorilerimden birkaçıydı.

Mac Style Siyah Siyah Siyah Siyah: Sallanan Baştan Toe Style Siyah Makyaj Toplulukları Eğlenceli Bir Gece Dışarı Olabilir (Cadılar Bayramı,?), Ancak kendimi büyük olasılıkla hiper-zayıf ürünlerden sadece bir veya ikisi ile kaldığını görüyorum zamanında. Örneğin, Siyah (Lovin the Mavi ve Mor ışıltılı Lovin!) İle güçlü bir göz deneyebilirim, ancak kapaktaki mineralize göz farı, ancak çıplak bir dudakla tonlandı.

Kentsel Çürüme Bourbon’da 7/7 Glide-On Göz Kalemi: Bourbon’un Altın Flecs kapaklarımı ince bir şekilde hafifletiyor, ancak farkı takdir edemeyeceğim kadar ince değil. Sonuçta parıltı, aynı zamanda blingte memnun edemezseniz Shine kullanmanın anlamı nedir?

Lor Pro Line Pro Liner’ın önü: Net, karanlık, dikkat çekici çizgiler çizmek bu sıvı kalem astarı ile kolayca. Parlak, Lorac’ın firma keçe öneri kaleminde yatıyor. Cilde düzgün bir şekilde kayar, hassasiyetle keskin çizgiler bırakır – kedi göz kalemi görünümleri için şaşırtıcı.

Indigo Charm’da Indigo Mürekkep Artliner ilan Lancome: Indigo cazibesinde (24 $) mürekkep artliner, parıltılı, yoğun pigmentli çivit mavisi içinde büyüleyici. Nuthin için tomurcuklanmayan bir jel astarı, kapaklarımda her zaman lekelenmeden kalıyor ve totes’un kahverengi gözler *pop *yaptığına inanıyorum. Kalın, yarı uyanık formül-uygulanması ve yönetilmesi basit-aynı şekilde jel astar neofitleri ve tembel kadınlar (MOI gibi) için mükemmel olmalıdır.

Heather’da Bobbi Brown Cream Gölgesi: Heather’ın Bobbi’nin son Platinum koleksiyonundan mat bir leylak şekerlemesi ve bu McDonald’s reklamlarında J-Timberlake’den bir melodi almak, “Bah-Dah-Dah-Daaah… Bu! ” – Heather’ın uygulanması çok basit olduğunu keşfettim. Mor, gözlerimde görülebilecek yeterli pigmentasyona sahip, ancak bir Barney kongresine gidiyorum gibi görünmüyorum.

REKLAMCILIK

Hafta sonunun pratik olarak bittiğine inanamıyorum, Le iç çekiyor… Umarım iyi bir tane geçirmişsindir.

Dost topluluk cazibeniz bağımlısı,

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.