June 10, 2023

Geçmişten bir patlama, L’Occitane Pivoine Flora Güzellik Kremi Vintage Artmış Bir Gibi Çiçek açıyor

L’Occitane Pivoine Flora Güzellik Kremi (36 $) kokusu bana Ninang’ımı hatırlatıyor (Tagalog kelimesi vaftiz kelimesi) , L’Occitane’deki insanların Eau de Yüksek Bakım Filipinli vaftiz annesi Divas’ı kurduklarında çekim yapmadığını varsayacağım.

Bana Olay’ın eski kurum yağı (pembe şişeye gelen), çiçek sabunları ve güllerin içerdiği şakayıklardan daha fazla kokan kokuyu seviyorum. 50’li yıllarda genç bir bayanın giyinme masasında oturan benzer bir şey fotoğraflayabilirim veya bugün hala o kız olduğunu aklınızda tutan yaşlı bir hanımın evinde bir rafta otururken görebilirim. Her yaştan kadınlara uyduğuna inanırken, olgun tarafta kokuları tercih edenler, örneğin, çoğu eczanede parıldayan meyveli kabarcık gövdesi spreylerinden daha çok beğenebilir.

REKLAMCILIK

Kalın, zengin krem ​​ilk başta yapışkan hissediyor ve aynı zamanda Pacifica’nın vücut ezmeleri kadar nemlendirici olmasa da, benim için yeterli nemlendiriyor. Hızlı bir şekilde alır ve cildimi yağlı bir kalıntı olmadan yumuşak hissettirir. L’Occitane, şakayıklara ek olarak bir dizi yağ ve bitki özleri sağladı ve birçoğu bileşen listesinin üst kısmına yakın listelendi.

Ninang’ımın en son gördüğümde yaklaşık 10 yıl önce Filipinler’e gittiğini ve vedalaştığımda, pivoine flora güzellik kremi gibi bir kokuyu aklımda tutuyorum. O her zaman benim güzellik kahramanlarımdan biri oldu – makyajla tam bir anlaşma yapacak, saçlarını yapmanın yanı sıra tam bir kıyafet (eşleşen ayakkabılar, el çantası ve aksesuarlarla) sadece yürümek için köşe mağazası. Şimdi bu özveri.

Fiyat: 7 oz için 36 $. kavanoz
Kullanılabilirlik: Şimdi L’Occitane mağazalarında ve aynı şekilde çevrimiçi olarak sunuluyor
Makyaj ve Beauty Blog derecesi: B+

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Saç mısın?

Dün evimden beri sekmeler kesinlikle muhtaçtı. Her zaman kucağım ve sağ omzum arasında değişiyor, yani kesinlikle kedi saçlarıyla kaplı olduğum anlamına geliyor.

Edward Scissorpaws’ın oynaması için sadece bir zaman meselesi olduğu için büyük olasılıkla sevginin tadını çıkarmalıyım.

REKLAMCILIK

Diğer yandan Pazartesi gününüzün geri kalanı tam olarak nasıldı? Rapor edilecek yeni bir şey var mı?

Dost Topluluk Güzellik Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.