June 10, 2023

Sekmeler ile Pazarlar The Cat, Makyaj ve Charm Blog Mascot, Vol. 312

Yeni Modelsel Geç Astar / Maskara Duo için Sekmeler
Uluslararası beğeni toplayan Kitty Supermodel, Medya Mogul ve Kedi Stili Simgesi Sekmeleri Kedi, makyaj ve charm blog sayfalarında yayılan bir kürk-bulous özellik ile 2007 yılında Kedi modelleme sahnesine patladı. Çünkü o zamanlar, SEC’ler, BIZ’teki tek ve yalnızca gerçek, büyük boyutlu kitty süpermodeli olmaya devam etti. Diğerleri taklit eder, ancak sekmeler yüce hüküm sürer. 700’den fazla kitty modelleme işinin büyük, eşsiz uygun portföyü sadece onun çevresi tarafından gölgelendirildi.

Bildiğiniz gibi, New York Moda Haftası, bu yüzden sekmeler ekstra meşgul olmuştur.

Ve ekstra telaşlı.

REKLAMCILIK

Bu sabah gösterilerden önce, en sevdiği Burrito eklemine gittik – Brooklyn’deki duvardaki gizli bir delik, yalnızca en şık yiyeceklerin bildiği en şık. Dürüst olmak gerekirse, ismi veya adresini sizinle paylaşamıyorum, çünkü bu sırrı (sekmeler, Yelp’e çıkacak ve sonra da çok yakında yer doluydu).

Bu yüzden, yerinde, sekmeler bir kitty burrito satın aldı ve aslında Burrito kızına attı. “MROW!” Guacamole’nin ekstra olduğunu biliyorum! Sonra burritonunu ağzıyla aldı ve fırtınadı.

Her zamanki gibi, kaba davranışı için özür dilemek zorunda kaldım; Faturayı ödedim ve cömert bir ipucu dahil ettim.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Evet, bu benim işim – bu kedinin pisliklerinden sonra temizlik.

Moda Haftası’nın gerginliği gerçekten ona ulaşıyor … Aslında, dün, otel odamda Jillian Michaels DVD’sine egzersiz yaparken, sekmeleri takas etti ve formumdan şikayet etmeye başladı!

Görünüşe göre, şimdi tüm diğer çabaları yeterli değilmiş gibi, şimdi kişisel bir eğitmen olmaya çalışıyor. En önemli kaybedenin yeni kedi versiyonunda onunla bitirecek bir şey olabilir.

Bir ev sahibi olarak, bir yarışmacı değil.

Dürüst olmak gerekirse, bu çok sayısız proje için hangi kedinin enerjiyi aldığını bilmiyordum. Demek istediğim, sadece bu haftadan itibaren kitty modelleme işlerine bakın …

Yeni Yüksek Kapsamlı Kitty Kapatıcı için Sekmeler

REKLAMCILIK

Yeni kedi fitness çerezleri için sekmeler

Yeni Tabby Dynamics Robot Asistanı için Sekmeler

Yeni köpek ve kedi şekillendirme quint için sekmeler
Dost canlısı mahalle cazibe bağımlısı,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.