June 10, 2023
Uncategorized

Yeni Nars Algoritması Laguna Bronzlaşmaya Toz Paleti: Görünüşe göre devasa (ancak normalden daha küçük) Laguna, Tubby Tübbiler’in aşkı için bu algoritmun

değişkenidir, neden “Algoritma” kelimesini hecelemiyorum! ?

Numaraları ve ABS’yi sıktığınız bir tür garip egzersiz sınıfı gibi ses çıkaran Algo-ritimini hecelemek istemiyorum.

REKLAMCILIK

“Algo ritmine hoş geldiniz! Zumba ve Calculus’un çarpıştığı yer! ”

Ben de bu Nars algoritması Laguna bronzlaştırma paletinin neden bu kadar büyük göründüğünü anlamıyorum (sadece bu yazı yayınladıktan sonra gerçekleştiğim 0.24 ons, normal Nars Laguna Bronzer’in 0.28 onsundan daha küçük olduğunu, ama bir nedenden dolayı bana daha büyük görünüyordu). Veya pahalı. 89 dolar!

Demek istediğim, Nars Laguna’yı seviyorum, ama hemen hemen her Nars allık paletinde. Yakında her zaman bitecek gibi değil. Bu tava tek başına, on yılın geri kalanını akla gelebilir.

REKLAMCILIK

* Omuzları silkiyor * Sanırım bazı insanlar gerçekten Laguna’yı sever.

Paleti ayrıca, sadece iyi olduğunu düşündüğüm bir mini boyutlu Nars Ita Fırçası ile birlikte geliyor … Bununla birlikte çok daha fazla zaman geçirmem gerekiyor, çünkü şu ana kadar, kullandıktan sonra kabarık bir fırçayla karışımımı bitirmek zorunda kalıyorum. O.

Bu algorhythm algoritmasını deşifre etmek istiyorsanız, Bölüm ve Özel Mağazalara, Çevrimiçi ve Nars Butik’teki 1 Kasım’da gelir.

Leave a Reply

Your email address will not be published.