June 10, 2023

Kirkland Günlük Yüz Temizleme Havlular: Yakındaki Costco Mağazanızda

bayanlarda saklanan yeni bir bütçe güzelliği takıntısı, ışığı gördüm! Onlar büyük, parlak ve yakındaki Costco mağazanızdaki güzellik bölümünün üstünde.

Costco yapıyor musun? Son bir yolculukta Kirkland günlük yüz temizlik havlularından 12 dolarlık bir paket aldım ve şimdi kendimi daha erken denemediğim için tekmeliyorum.

REKLAMCILIK

Costco kartım…

Yıllardır onlar hakkında övgü duyuyordum ama daha önce tetiği hiç çekmedim. Yumuşak (utangaç bir çocuğun ilk öpücüğünden daha yumuşak), önceden nemlendirilmiş havluları nemlendirir, makyajımı (hatta su geçirmez maskara) hızla kaldırırlar-ve yapışkan bir filmin geride kalmadan yaparlar. Hiç sakıncası olmadığım ışık, belirsiz çiçek kokusu (güller?) Hızlı bir şekilde kaybolur, bu yüzden giydiğim diğer kokularla çelişmez.

Ama onlarla ilgili en sevdiğim şey? – Çok ucuzlar! Oniki Buckaroos, yaklaşık 8 sent/silme-sevgili Mac Swipes’ten (her biri 25 sent) daha fazla bütçe uyandırıcı olan YA 150 mendil (dört paket 30 mendil ve 15 paket 15) alır.

REKLAMCILIK

Bir dahaki sefere Costco’ya gittiğinizde (bir üyeliğim olmadan önce bir arkadaşa eşlik ederdim), kendinizi bu nefis ücretsiz örneklerden uzaklaştırmaya çalışın ve etrafına bakmak için güzellik bölümlerine kadar çıkmaya çalışın. Kirkland günlük yüz temizlik havlularından daha fazlasını bulabilirsiniz. Makyaj ve güzellik blogu derecesi: A+

Dost Mahalle Güzellik Bağımlınız,

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.