June 10, 2023

Komik – Bu Mac Suntint SPF 20 Sıvı Dudak Balmsları Kuru Bir Mizah Anlayışı

Bu Yeni Kısıtlı Baskı ile Böyle Bir Sonbahardan Sonbahar Bekliyordum. Mac’ten Hey, Sailor! Şimdiye kadar olan koleksiyon, 2) Geçen yazın güneşliklerini SurfBaby sürümünden gerçekten sevdim, ancak üç yeni gölgede …

Sadece benim için yapmıyorlar.

REKLAMCILIK

Abalone

Deniz sisi

Suntns SPF 20 Sıvı Dudak Balsamı Soldan: Deniz Misti, AU Abalone, Abalone, 16 $

Sunts SPF 20 Sıvı Dudak Balsamı Deniz Mistinde, AU, Abalone’un yanı sıra arttı; Kıyıdaki uzun longwear dudak kalemleri yanı sıra bana bir çizgi atma!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Deniz sisi (inci bir şeftali çıplak), abalone (sıcak pembe) yanı sıra AU (inci altın mercan pembesi), SPF 20 (her zaman bir artı!) Ve yapışkan olmayan sıvı yapısını beğendiğim gibi Bununla birlikte, çizgili kısıtlı baskı ambalajının her üçü de, geçen yılın tonlarından daha az nemlendirici görünmüyor, dudaklarımı saçmalıkların yanı sıra saçmalıkların yanı sıra biraz kuru hissediyorlar.

Die-Sert Suntint hayranları için hala devam etmiş olabilirler. Renkleri kazıyorum … bu sadece değişebileceğim bir formül.

Fiyat: her biri 16 $
Müsaitlik: Şimdi MacCosmetics.com’da ve Kuzey Amerika MAC mağazalarına ve 2 Mayıs’taki sayaçlara geliyor; uluslararası (Asya dışında), Mayıs ayında uzun süredir; Asya’da, bu Haziran ayında Mac Yerlerini Seç
Makyaj yanı sıra güzellik blog derecesi: B- (Muhteşem, Sırf, SPF ile sulu renk, ancak onları biraz kuruyan keşfederim)

Işıklar kapalı!

Günaydın, mutlu, mutlu cuma!

Öyleyse … Millinin birdenbire dışarı çıktığında dün öğleden sonra ofisinde çalışıyordum.

El hub’u eve geldiğinde hala bir saat sonra dışarıdaydı, bu yüzden akşam yemeğine çıkmaya karar verdik, çünkü bizden biri çikolata güç çubuklarını ya da akşam yemeği için muzlar.

Güç, internet öncesi günlerde geri döndüğü zaman nasıl kullanıldığı konusunda konuşmalıyız … bu kadar büyük bir rahatsızlık gibi görünmedi. Tabii ki, TV izleyemezsiniz, ancak çoğu insan hala rutin bir kara lindi telefonu vardı, yanı sıra güç gittiğinde yine de hala çalışıyordu.

Hanehalkı, mumlar ile bir masanın yanı sıra oturma odasında el feneri, sohbet, kartvizek oyunları, mum ışığında kitapları kontrol etmek için mücadele, hem de gerçekten eğlenceli oldu. Neredeyse kamp gibi.

Şimdi, her zaman, her zaman-on web bağlantılarının yanı sıra bilge telefonlar da, bağlantısı kesilecek kadar farklı hissediyor. Dün gibi, telefonumdaki web ile bile, dünyanın geri kalanından hala kesildim.

Her biri, güç, 10’dan önce biraz geri döndü ve tweetler devam etti … Sekmelerin Gizlice hayal kırıklığına uğradığını, karanlıkta büyük kedi gözlerini kullanmayı sevdiğinden beri.

REKLAMCILIK

Dost canlısı topluluk güzellik bağımlısı,

Karen

P.S. TGIF!

Leave a Reply

Your email address will not be published.