June 10, 2023

Mac Unsung Kahramanları: Muhteşem Çok Görevliler Mac 217 Karıştırma Fırçası

Geçen hafta makyaj sanatçısı arkadaşım Melissa ile kahve içiyordum ve kabak pasta ısırıkları arasında fırçalara girdik. Muhteşem çoklu görev Mac 217 Karıştırma Fırçasını (22.50 $), benim favorilerimden biri getirdi.

Keçi saçı elyaf fırça kafası ile, toz ve krem ​​ürünlerini çok fazla aplomb ile uygular ve harmanlar. Toz ve krem ​​gölgelerden, gevşek pigmentlere, göz altı kapatıcısına kadar her şey için kullanıyorum.

REKLAMCILIK

Kubbeli fırça kafası ne çok büyük ne de çok küçük ve yuvarlak öneri, gözlerimin etrafındaki köşe ve çatlaklara (kırışıklık, dış V ve iç köşe gibi) mükemmel bir şekilde uyuyor.

Mac 217 ile koyu daireleri örtün

Koyu dairelerinizi bir veya iki damla MAC ile örtmeyi deneyin Hızlı reaksiyon göz kremi (30 $) normal sıvı kapatıcınızla karıştırılır ve Mac 217 ile gözlerinizin altına uygulanır. Fırça çok yumuşak, hafif uygulamalarda (Airbrush Effect ) ve bu karışımla hafif ila orta karanlık daire kapsama alanına ihtiyaç duyan kızlar için müthiş çalışıyor.

Mac 217 ile yanlış gidemezsiniz. Aslında zulümde iki tane var-biri kesinlikle göz farı için ve diğeri göz altı kapatıcı için kullanıyorum.

Fiyat: 22.50 $ (ama bu bir yatırım)
Kullanılabilirlik: Mac sayaçlarında, mağazalarda ve çevrimiçi
Makyaj ve Charm Blog Derecesi: A+

Dost mahalle cazibeniz bağımlısı,

Karen

P.S. Mac hayranıysanız, bir yükü alın: Şirket, 2011 sonbahar renk koleksiyonu için modeller bulmak için Mac Me Over adlı yeni bir yarışma başlattı.

REKLAMCILIK

Ooh! beni seç! beni seç!

Girmek için bir video veya fotoğraf gönderin ve bu cümleyi bitirin: “Mac beni çünkü ____” (tüm detaylar burada).

Bence hepsini tercih etmeliyiz! Kim benimle?

Leave a Reply

Your email address will not be published.