June 10, 2023

Yeni bir Windows Phone 7 kazanmak için yorum ve daha azıyla çok daha fazlasını yapın

Saygılarımla teşekkür ederiz: Hediye şimdi kapalı ve şampiyonla e -posta ile iletişime geçilecek ve açıklanacak Bu yayında en geç 4 Aralık 2010 Cumartesi. Jetten önce, her türlü sürekli hediye türüne girmek için buraya tıklayın.

Daha azıyla çok daha fazlasını (makyaj) yapmak; İşte 9.85 $ karşılığında gözler, dudaklar ve yanaklarla tam bir anlaşma

REKLAMCILIK

Microsoft’un yeni Windows Phone 7’nin yayınlanmasını tanıtmak için Federated Media Publishing, Inc. (pazarlama ortağım) bizim için bir hediye veriyor. Şanslı bir ziyaretçi yeni Windows Phone 7’yi (500 $ değeri) eve götürecek ve tek gereken “daha ​​azıyla çok daha fazlasını yapmak” hakkında bir yorum.

Bugün makyajımı 10 dolardan daha az bir seviyede yaparak çok daha fazlasını yaptım!

Şanslı bir ziyaretçi yeni Windows Phone 7 (500 $ değeri) evini alacak.

Resmi kurallar için buraya tıklayın, ancak özetlemek için…

Bu yayının altına, tam olarak “daha ​​azıyla nasıl daha fazlasını yaptığınızı” açıklayan bir yorum bırakın. Tercih ettiğiniz çoklu görev makyaj ürününü nasıl kullandığınızı, önemli bir acele ettiğinizde tam olarak saçınızı ve/veya makyajınızı tam olarak nasıl kullandığınızı açıklayabilirsiniz, tam olarak temyiz malzemelerinden nasıl tasarruf ettiğinizi – genellikle çok daha fazlasını yapmakla ilgili herhangi bir şey Daha az (ve örneklerimin aksine, temyizle ilgili olması gerekmez).

Son başvuru tarihi 29 Kasım 2010 Pazartesi.

Şampiyon rastgele seçilecek.

Hediye sonuna kadar her gün bir (1) zamana girebilirsiniz, ancak girişlerinizin her gün önemli ölçüde farklı olması gerekir.

Satın alma gerekmez. 50 Amerika Birleşik Devletleri’nin (D.C.) yasal sakinleri için kullanılabilir. 18 yıl ve daha yaşlı. yasak olduğu alan. Resmi kurallar için buraya tıklayın. Sponsor: Federated Media Publishing, Inc., 2 Harrison Street, 7. Kat, San Francisco, CA 94105.

Oh, en üstte, makyajımı 10 dolardan daha az bir sürede yaparak bugün daha azıyla çok daha fazlasını yaptığımı belirttim. Gerçekten 9.85 $ idi. Tüm renk ürünleri N.Y.C. Renk için New York.

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Sweatshirt ??

42 $

Şimdi satın al

Kaygan ambalaj için herhangi bir ödül kazanmayacaklar, ancak yapılarının yüksek kalitesini ve renkleri seviyorum (her biri 2-3 $ için). Dürüst olmak gerekirse, bu fiyat için çok fazla görmezden gelebilirim ve bunu elde edebilirim: ürünleri de zulümsiz!

N.Y.C. New York Renk Ürünleri Sağ Alttan Saat yönünde: Park Avenue Plum’da Yanak Glow Toz Allık (3.04 $), Karamelde Ruj (1.89 $), Güneşte Bir Konumda (1.89 $), Koy/Göz Yatağı Kalemi (1.14 $ 1.14 $ ), Jet siyahında maskara uzatma (1.89 $)

İşte bronz/siyah gözler, erik yanakları ve bronz dudaklar içeren bu 9,85 dolarlık görünümü tam olarak nasıl yaptım

Gözler: Bronz astar N.Y.C. New York Renkli Yanak Eyeliner Duet, güneşte bir yerde (1.89 $) kapağa, kırışmaya ve alt kirpik çizgisine; Yumuşatmak için bir parmak veya temiz kullanın ve hatların kenarını karıştırın. Daha sonra, düetten gelen siyah astarla, biraz drama eklemek için hem üst hem de alt su hatlarını sıralayın. Gözleri iki kat N.Y.C. New York renk uzatma maskara jet siyahı (1.89 $) kirpikler üzerinde ve daha sonra kaşları N.Y.C. koyu kahverengi New York renkli kaş/göz astar kalemi (1,14 $).

Dudaklar: Pırıltılı bronz N.Y.C. ile büzününüze renk ekleyin. Karamelde New York Renk Ruju (1.89 $).

Yanaklar: Süpürerek N.Y.C. Park Avenue Plum’da (3.04 $) New York Renkli Yanak Glow Tozu Allık, Yanakların elmaları üzerinde saf bir mat erik.

Soldan Renk Örneği: Jet Siyahında Maskara Uzatma, Kaş/Göz Astar Kalemi Koyu Kahverengide, Siyah Duet, Sun Duet’teki Bir Konumdan Siyah Astar, Sun Duet’teki Bir Konumdan Bronz Astar, Karameldeki New York Renk Ruju ve Yanak Glow Park Avenue Plum’da Toz Allık

Yorumlarınızı kontrol etmek için sabırsızlanıyorum. Harika şanslar!

REKLAMCILIK

Dost Topluluk İtiraz Bağımlınız,

Karen

Teşekkürler: Hediye şimdi kapalı ve şampiyonla e -posta ile iletişime geçiliyor ve 4 Aralık 2010 Cumartesi gününden en geç bu yayında açıklanacak. Jetten önce buraya tıklayın. Her türlü sürekli hediye.

Leave a Reply

Your email address will not be published.