June 9, 2023

Milani, Coral Cove’teki Toz Allık Arttırdı: Şimdi bu, yan taraftaki zekanın bir tarafı olan pembe bir zentenin tavasında servis edilen çok güzel bir tava

mercan allık zekası!

Çok güzel bir tava hakkında konuşun.

REKLAMCILIK

Bu, Milani’nin muhteşem artan toz allıkları hakkında hissettiğim yöntemi çok özetliyor. Bir kelime: sevimli.

Yakın zamanda son zamanlarda yayınlanan dört kişiden biri Matte Mattanın arttığını (diğerleri kırmızı kadın rouge olmakla birlikte, koyu iksir gibi artmış ve hafif çay gülü gibi artmıştır), derhal gözümü yakaladı. Turuncu dudaklarla giyebileceğime inanıyorum ve bu baharın şık görünüşünü bir deneyin.

Buuuuut, ne yazık ki, iş yapamadım …

Tavada çok yoğun görünüyor, ancak yanaklarımda pudralı, oldukça saf, yamalı da uygulanır.

Yanaklarımın elmaları her zaman biraz kurudur, çünkü Coral Cove, bölgeyi çok ilk önce zengin bir nemlendirici ile hazırlamadığım sürece cildime gerçekten uymuyor.

Bunu yapacağım, biliyorsun, ancak ek bir adım … Eğer benimkinden daha yağlı cildiniz varsa, büyük olasılıkla bir sorun olmayacak.

REKLAMCILIK

Bazı nedenlerden ötürü, rengin yanaklarımda, belki de içindeki kırmızı miktarından beri son derece doğal görünene inanmıyorum. Belki de birkaç ay içinde daha çok isterim (umarım) bronzluğumun yanı sıra cildimde daha kırmızımsı alt tonlar.

Yine de sevimli, … oldukça tavaya hayran kalmak için bir rafa koyacağım inanıyorum.

Coral Koyu’nun yanı sıra diğer artan toz pisliklerinin yanı sıra internette olduğu gibi diğer artan toz pisliklerini de keşfedeceksiniz (7,99 $ bir tava).

Leave a Reply

Your email address will not be published.