June 10, 2023

Makyaj ve Güzellik Blog Pazartesi Anket, 21 Mart

Merak ediyor olabilirsiniz, “Peki bu pazartesi bu pazartesi neyse, ne halt?”
Peki, bu bir anket değil. Daha çok sürekli gelişen (gelişen), biraz rastgele bir soru listesi, her pazartesi sabahı her pazartesi sabahı okurlara geçen üç yıldır okurlara koyduğumdan, bunu tahmin ediyorum, bunu Vol. 162. Cevaplarınızı yorumlardaki okumaktan her zaman zevk aldım ve umarım benimkileri okumaktan zevk alırsınız.

Mod:

Küçük bir uykulu, zzzz … dün gece çok fazla fırlatıp dönüyordum, ama aksi halde harikayım. Bugün gerçekten umutlu ve organize hissediyorum.

Makyaj fırçalarınızı temizlemek için ne kullanıyorsunuz?

Yıllarca, her zaman iyi çalıştığında, her zaman iyi çalıştığında Mac Fırça Temizleyici’yi (12 $) kullandım, yıkanması kolayken ürün birikimini ayırırken. Yine de bir ayda bir şişeyle giderdim ve bu hızlı bir şekilde ekliyordu, bu yüzden Aussie Muhaliflerine geçtiğim birkaç dolar tasarrufu yapmak için şampuan çekiyorum. Sadece normal şampuan. Durulama biraz daha uzun sürer, ama iyi çalışıyor ve sadece 3 dolar.

Geniş bacaklı kot pantolon – evet mi yoksa nay?

Evet! Tabii ki sebeple. Çok geniş olduklarında, beni olduğumdan daha kısa görünmemi sağladıklarını sanırım, bu mümkün mü, ha!

Seni ağlatan son kitap?

MOCHINGJAY, açlık oyunlarında üçüncü kitap trilogy. Bir sabahın erken saatlerinde yatakta bitirdim, duygusal olarak yorgun. Bence yaklaşık 2 olduğunu düşünüyorum ve El Hub’ı uyandırmak istemedim, bu yüzden yaklaşık 10 dakika boyunca sessizce sallanacak tuvalete gittim.

Bilezikler mi giyiyorsun?

Evet, bileğime ya da önkoluma karşı rahat tutmak için bir çeşit elastik sahip oldukları sürece. Manşetler de harika. Fakat kolumun yukarı ve aşağı film yapma eğiliminde olan bilezikler sinirlerime (ve yazarken yolumda).

Hiç kendi patlamalarını kestin mi?

Evet. Lise Saç Ayı Günü’ne geri döndüğümde onları dengesiz bir şekilde keserdim, böylece onları saç örtüsüyle pompaladığımda katmanlı görünüyorlardı. Eek, sıcak bir karışıklık gibi görünmüş olmalıyım!

Bir erteleyici misin?

Buna daha sonra cevaplayacağım lol! Peki, kırmaya çalıştığım bir alışkanlık.

Favori çerez?

Chewy yarı tatlı çikolatalı çip, lütfen.

Ben her zaman biliyordum …

Hayvanlarla çalışan bir işiniz var (ya da durumumda, bir tane için çalışıyor).

Haftalık Hedefler:

Çalışma günü boyunca dalga geçmeyi, kendimi önemli görevleri tamamlamak için kendimi ödüllendirdiğim, en az üç kez cumartesi günü yaptığım için kendimi ödüllendirin ve bu hafta dört kez gerçek bir akşam yemeği hazırlayın (gerçek anlam, bir paketten sıkılmamış bir şey değil, gerçek anlam) ).

Mesajın üstündeki bu resim yaptığınızı birazcık mı yaptınız? Eğer yaptıysa, sizi lezzetli yeni takıntılarım, Avena (aka yulaf ezmesi) sallanmasıyla tanıştırabilir miyim? Hepsi birlikte harmanlanmış yulaf ezmesi, süt, şeker ve tarçınla yapılır. Latin Amerika ülkelerinde popüler olduğunu okudum ve nedenini görebiliyorum. Yum!

Skinnytaste.com’dan tarifi aldım. Siteyi yöneten Gina, harmanlamadan önce buz eklemenizi ve kahvaltı için soğuk içmeyi önerir, ancak sabahları soğuk olduğundan, buzu atlıyorum ve lukewarm içiyorum.

REKLAMCILIK

Son birkaç gündür kahvaltı için / kahvaltı ile yapıyorum. Yan Not: Bu muhtemelen TMI, ancak diyetinizde daha fazla lif almaya çalışıyorsanız, bir kadeh bu malzeme borularınızı temizler (üzgünüz)!

Pazartesi anketini tamamlamak için, aşağıdaki listeyi kopyalayın ve yorumlardaki cevaplarınızla yapıştırın.

1. Ruh hali:
2. Makyaj fırçalarınızı temizlemek için ne kullanıyorsunuz?
3. Geniş bacaklı kot pantolon – evet mi yoksa nay?
4. Seni ağlayan son kitap?
5. Bilezikler giyiyor musunuz?
6. Hiç kendi patlamalarını kestin mi?
7. Siz bir ercrastinator musunuz?
8. Favori çerez?
9. Her zaman biliyordum …
10. Haftalık hedefler:

REKLAMCILIK

Bugün iyi günler. Şans alırsan, nasıl yaptığını bilmeme izin ver.

Dost canlısı mahalle güzellik bağımlısı

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Karen

Leave a Reply

Your email address will not be published.