June 10, 2023

Parfüm Depolama: Oiga’nın yazdığı fragrant en iyilerinde

onları tutmak için parfümlerinizi nasıl saklayabilirsiniz?
Bugün makeupacademia olga, kokularını en iyi kokulu tutmak için parfümlerinizi nasıl saklayacağınızı paylaşır.

Parfümü saklamaya gelince, en iyi bilinen kurallar 1) doğrudan ışıktan korumak, ve 2) bir yere serin ve kuru bir şekilde saklamak. Benim (ve Karen’s) ilk önce parfümünü depolamak için en iyi yer için tahmin et Buzdolabıydı, ama gerçekten sebzeler ve peynir arasında güzel parfüm şişelerini koyduk mu? Daha iyi seçenekler var mı?

Isı kesinlikle parfümlere zararlı olsa da, sıcaklıktaki büyük dalgalanmalar daha da kötüleşebilir, bu nedenle parfümlerinizi buzdolabının içine ve dışına taşımak, onları pencerenizde saklamaktan mutlaka daha iyi değildir.

REKLAMCILIK

REKLAMCILIK

Sadece makyaj gibi, parfüm nemde duramaz, bu yüzden banyo dışarıda. Ayrıca, onları mümkün olduğunca havaya maruz bırakmaktan kaçınmak istiyorsunuz; Kokularınızı her zaman kapalı tutun ve sıçramalarda spreyler tercih edin. Rollerball’ların yanı sıra sıçramaların yanı sıra bir sorun, yağların ve kirlerin sonunda kokuyu bozabileceği, bu nedenle aplikatörün çıplak cilt ile temasını en aza indirmeye çalışın.

Bunu en uzun zamandır bilmiyordum, ancak bunun parfümünü çalmamalı ve sadece kırılgan bir şişeyi kırmamak için değil. Gün boyunca parfümü yeniden uygulamak istiyorsanız, şişeyi evde bırakmaya çalışın ve bir atomizer yapın.

Bizim güzel kokulu arkadaşlarımız için en iyi depolama yerleri tren vakaları, saklama kutuları, dolap rafları ve benzerleri – doğrudan ışık, ısı ve nemden uzak yerlerdir ve bunlar çok fazla hareket etmeyecekleri yerlerdir.

Yine de üzülüm olsa da, sevimli saklama kutuları için pek çok seçenekle, sevimli saklama kutuları için çok fazla seçenekle, sevdiğim bir şey bulacağımdan eminim!

REKLAMCILIK

Kediler ve Makyaj Kazak ??

42 $

Şimdi satın al

Oiga tarafından yazılmış
Bu yazı OLGA tarafından başlangıçta Rusya’dan makeupacademia, ancak şu anda Baltimore, MD’de yüksek lisans öğrencisi tarafından yazılmıştır. Fizik denklemleri, güzellik ve cilt bakım ürünleri, seyahat fotoğrafçılığı ve onun kedi Saathi hakkında tutkulu.

Leave a Reply

Your email address will not be published.